Dyżury telefoniczne
Poradni Specjalistycznej ARKA

Szanowni Państwo.

W związku z wieloma ograniczeniami wprowadzonymi z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne zapewniamy, że pomimo braku możliwości świadczenia Państwu pomocy w dotychczasowej formie, nasi specjaliści (psychologowie, prawnicy, terapeuci, mediatorzy, duszpasterze, specjaliści ds. uzależnień i dietetyk) są nadal dostępni dla Państwa w ramach zdalnych dyżurów – zgodnie z obowiązującym harmonogramem – pod telefonem 14 6920293 (wew. 4) od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00.

Informujemy również, że niezmiennie działa nasz Telefon Zaufania (także dla osób przeżywających lęk, stres związany z zagrożeniem epidemiologicznym). W związku z tym zapraszamy do kontaktu pod tel. 14 6274044 w godzinach naszych dyżurów:

– od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.00
– oraz z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godzinach od 20.00 do 6.00.

Ponadto Fundacja „Auxilium”, która m.in. prowadzi Poradnię Specjalistyczną ARKA, we współpracy z Caritas Diecezji Tarnowskiej, uruchomiła specjalną linię telefoniczną, na której można codziennie, bezpłatnie uzyskać teleporady oraz konsultacje i wsparcie psychologiczne.

Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie w poradnictwie psychologicznym przyczyni się choć odrobinę do zmniejszenia negatywnych konsekwencji kryzysu, który obecnie przeżywamy wszyscy. Tak więc nasi psychologowie czekają na Państwa w dni robocze od 16.00 do 20.00 pod numerem telefonu: 📞 12 444 7922 (numer stacjonarny, opłata zgodna z cennikiem operatora).

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z sekretariatem Poradni Specjalistycznej ARKA: tel. 14 6920293 (wew. 1).

Poniżej prezentujemy wszystkie zamieszczone powyżej informacje w formie infografiki.